| Ürün Kodu | A01-R38T20 AÇIK AĞIZLI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 380 rpm |
| Tork Aralığı | 13 – 20 Nm |
| Uç (mm) | 8-9-10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | A(36 mm) B(31) |
| Net Ağırlık | 1,75 kg |
| Ürün Kodu | A01-R38T20 AÇIK AĞIZLI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 380 rpm |
| Tork Aralığı | 13 – 20 Nm |
| Uç (mm) | 8-9-10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | A(36 mm) B(31) |
| Net Ağırlık | 1,75 kg |