| Ürün Kodu | A10-M1528 HAVALI SOMUN SIKMA SÖKME |
| Max. Tork | 3.661 Nm |
| Boştaki Devir | 3.000 rpm |
| Hava Basıncı | 8 bar |
| Hava Girişi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Net Ağırlık | 16,40 kg |
| Uzunluk | 628 mm |
| Soket Karesi | 1″ |
| Ürün Kodu | A10-M1528 HAVALI SOMUN SIKMA SÖKME |
| Max. Tork | 3.661 Nm |
| Boştaki Devir | 3.000 rpm |
| Hava Basıncı | 8 bar |
| Hava Girişi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Net Ağırlık | 16,40 kg |
| Uzunluk | 628 mm |
| Soket Karesi | 1″ |