| Ürün Kodu | A11-K0962 HAVALI KALIPÇI TAŞLAMA |
| Devir | 14.600 d./dk. |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Gürültü Seviyesi | 90 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 390 mm |
| Net Ağırlık | 1,30 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ürün Kodu | A11-K0962 HAVALI KALIPÇI TAŞLAMA |
| Devir | 14.600 d./dk. |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Gürültü Seviyesi | 90 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 390 mm |
| Net Ağırlık | 1,30 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |