| Ürün Kodu | A11-M0602 HAVALI DARBELİ YAZI YAZMA |
| Darbe Sayısı | 3.800 d./dk. |
| Piston Strok | 1,2 mm |
| Piston Çapı | 4 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 0,20 kg |
| Uzunluk | 160 mm |
| Ürün Kodu | A11-M0602 HAVALI DARBELİ YAZI YAZMA |
| Darbe Sayısı | 3.800 d./dk. |
| Piston Strok | 1,2 mm |
| Piston Çapı | 4 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 0,20 kg |
| Uzunluk | 160 mm |