| Ürün Kodu | A11-M15C01 HAVALI KALIPÇI TAŞLAMA |
| Devir | 20.000 d./dk. |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 319 mm |
| Net Ağırlık | 1,03 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ürün Kodu | A11-M15C01 HAVALI KALIPÇI TAŞLAMA |
| Devir | 20.000 d./dk. |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 319 mm |
| Net Ağırlık | 1,03 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |