| Ürün Kodu | A11-M15C06 HAVALI SATIH TAŞLAMA |
| Devir | 14.000 d./dk. |
| Taş Çapı | 100 mm |
| Gürültü Seviyesi | 81 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 268 mm |
| Net Ağırlık | 1,30 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ürün Kodu | A11-M15C06 HAVALI SATIH TAŞLAMA |
| Devir | 14.000 d./dk. |
| Taş Çapı | 100 mm |
| Gürültü Seviyesi | 81 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 268 mm |
| Net Ağırlık | 1,30 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |