| Ürün Kodu | A13-L8822 KOMBİNE CIRCIR |
| Devir | 450 rpm |
| Tork | 41 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 560 mm |
| Net Ağırlık | 0,6 kg |
| Ürün Kodu | A13-L8822 KOMBİNE CIRCIR |
| Devir | 450 rpm |
| Tork | 41 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 560 mm |
| Net Ağırlık | 0,6 kg |