| Ürün Kodu | A14-E2907 HAVALI MATKAP MOTORU |
| Devir | 1.800 d./dk. |
| Mandren Kapasitesi | 1 – 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 177 mm |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Güç | 3 HP |
| Ürün Kodu | A14-E2907 HAVALI MATKAP MOTORU |
| Devir | 1.800 d./dk. |
| Mandren Kapasitesi | 1 – 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 177 mm |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Güç | 3 HP |