| Ürün Kodu | A14-L7612 HAVALI MATKAP MOTORU |
| Devir | 600 rpm |
| Mandren Kapasitesi | 1 – 13 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 240 mm |
| Net Ağırlık | 1,75 kg |
| Güç | 4 HP |
| Ürün Kodu | A14-L7612 HAVALI MATKAP MOTORU |
| Devir | 600 rpm |
| Mandren Kapasitesi | 1 – 13 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 240 mm |
| Net Ağırlık | 1,75 kg |
| Güç | 4 HP |