| Ürün Kodu | A15-C3280 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,5 – 3 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 270 mm |
| Net Ağırlık | 0,66 kg |
| Uç Ölçüsü | 1 /4” |
| Ürün Kodu | A15-C3280 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,5 – 3 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 270 mm |
| Net Ağırlık | 0,66 kg |
| Uç Ölçüsü | 1 /4” |