| Ürün Kodu | A15-H0305 HAVALI TORK AYARLI TORNAVİDA |
| Max. Tork | 2 – 17 Nm |
| Devir | 800 d. / dk. |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 265 mm |
| Net Ağırlık | 1,16 kg |
| Ürün Kodu | A15-H0305 HAVALI TORK AYARLI TORNAVİDA |
| Max. Tork | 2 – 17 Nm |
| Devir | 800 d. / dk. |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 265 mm |
| Net Ağırlık | 1,16 kg |