| Ürün Kodu | A15-I0615 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 2.300 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,2 – 1 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1 / 4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 187 mm |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |
| Tork Hassasiyeti | + – %8 |
| Ürün Kodu | A15-I0615 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 2.300 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,2 – 1 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1 / 4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 187 mm |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |
| Tork Hassasiyeti | + – %8 |