| Ürün Kodu | A16-D4007 HAVALI DÖKÜMCÜ TOKMAĞI |
| Strok | 100 mm |
| Piston Çapı | 25,4 mm |
| Darbe Adedi | 800 d./dk. |
| Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 1/2″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 8,00 kg |
| Uzunluk | 1165 mm |
| Ürün Kodu | A16-D4007 HAVALI DÖKÜMCÜ TOKMAĞI |
| Strok | 100 mm |
| Piston Çapı | 25,4 mm |
| Darbe Adedi | 800 d./dk. |
| Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 1/2″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 8,00 kg |
| Uzunluk | 1165 mm |