| Ürün Kodu | A16-K0102 HAVALI KLAVUZ ÇEKME MAKİNESİ |
| Kapasite | M3 – M10 |
| Devir | 150 d./dk. |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,73 kg |
| Uzunluk | 255 mm |
| Ürün Kodu | A16-K0102 HAVALI KLAVUZ ÇEKME MAKİNESİ |
| Kapasite | M3 – M10 |
| Devir | 150 d./dk. |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,73 kg |
| Uzunluk | 255 mm |