| Ürün Kodu | A17-L0321 HAVALI AGRAF HOGRİN KENET TABANCASI |
| Kapasite | 100 Adet |
| Tel Çapı | 1,8 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,45 kg |
| Uzunluk | 315 mm |
| Yükseklik ( Yan Genişlik ) | 12 mm |
| Ürün Kodu | A17-L0321 HAVALI AGRAF HOGRİN KENET TABANCASI |
| Kapasite | 100 Adet |
| Tel Çapı | 1,8 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,45 kg |
| Uzunluk | 315 mm |
| Yükseklik ( Yan Genişlik ) | 12 mm |