| Ürün Kodu | AP1400P-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 550 rpm |
| Tork Aralığı | 7 – 14 Nm |
| Kapasite | M5 – M6 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 13 I/s |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |
| Ürün Kodu | AP1400P-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 550 rpm |
| Tork Aralığı | 7 – 14 Nm |
| Kapasite | M5 – M6 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 13 I/s |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |