| Ürün Kodu | AP900PS-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 500 rpm |
| Tork Aralığı | 4 – 11 Nm |
| Kapasite | M4 – M5 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 8 I/s |
| Net Ağırlık | 0,93 kg |
| Ürün Kodu | AP900PS-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 500 rpm |
| Tork Aralığı | 4 – 11 Nm |
| Kapasite | M4 – M5 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 8 I/s |
| Net Ağırlık | 0,93 kg |