| Ürün Kodu | APAC APIS 50P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 7.200 d./dk. |
| Tork Aralığı | 13 -27 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 78 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 177 mm |
| Net Ağırlık | 0,90 kg |
| Ürün Kodu | APAC APIS 50P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 7.200 d./dk. |
| Tork Aralığı | 13 -27 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 78 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 177 mm |
| Net Ağırlık | 0,90 kg |