| Ürün Kodu | C3-10301 HAVALI GRES TABANCASI |
| Kapasite | 400 cc |
| Sıkıştırma Gücü | 850 kg |
| Hava Tüketimi | 2,8 lt/dk |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 0,45 kg |
| Ürün Kodu | C3-10301 HAVALI GRES TABANCASI |
| Kapasite | 400 cc |
| Sıkıştırma Gücü | 850 kg |
| Hava Tüketimi | 2,8 lt/dk |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 0,45 kg |