| Ürün Kodu | F1-M1523 SHUT OFF VİDALAMA |
| Bluetooth | F1-M1525 BT |
| Tork Aralığı | 15-55 Nm |
| Devir | 2.400 rpm |
| Uç Ölçüsü | 3/8″ |
| Voltaj | 20V |
| Ağırlık | 1,10 kg |
| Batarya | 2,0 Ah Li-on |
Açıklama
Akülü Darbeli Anahtar, elektronik olarak ayarlanabilir kapatma özelliğine sahiptir. İyi tork doğruluğuna ihtiyaç duyulan montaj uygulamaları için çok uygundur. Özellikle kabloların ve hortumların kullanım esnekliğini engellediği alanlarda, örneğin otomobillerin, otobüslerin ve trenlerin iç mekanlarında.
Özellikler:
• Fırçasız motor
• 20 Volt Lityum İyon pil
• Dynapact darbe mekanizması
• LED durumu OK – NOK – GERİ – AKÜ DÜŞÜK olarak gösterilir
• Ayarlanabilir tork (50 adım)
• iki adımlı tetik
• Hız 1500 – 2000 – 2400 RPM
• Kompakt ve hafif