| Ürün Kodu | F1-P0604 AKÜLÜ SOMUN SIKMA |
| Voltaj | 18 Volt |
| Tork | 540 Nm |
| Devir | 1600rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/2″ Hex |
| Ağırlık | 2,30 kg |
| Batarya Amper | 3.0 Ah |
| Batarya | Li-ion |
| Ürün Kodu | F1-P0604 AKÜLÜ SOMUN SIKMA |
| Voltaj | 18 Volt |
| Tork | 540 Nm |
| Devir | 1600rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/2″ Hex |
| Ağırlık | 2,30 kg |
| Batarya Amper | 3.0 Ah |
| Batarya | Li-ion |