| Ürün Kodu | F1-P0605 SOMUN SIKMA |
| Tork Aralığı | 75-100-510 Nm |
| Devir | 2,200 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/2 ” |
| Ağırlık | 2,11 kg |
| Boyutlar | 170 × 78× 257 |
| Batarya | B0905F08A50 |
| Voltaj | 18V |
| Ürün Kodu | F1-P0605 SOMUN SIKMA |
| Tork Aralığı | 75-100-510 Nm |
| Devir | 2,200 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/2 ” |
| Ağırlık | 2,11 kg |
| Boyutlar | 170 × 78× 257 |
| Batarya | B0905F08A50 |
| Voltaj | 18V |