| Ürün Kodu | F16-P2158 SOMUNLU PERÇİN TABANCASI |
| Perçin Ölçüsü | M3-M4-M5-M6-M8-M10 |
| Strok | 10 mm |
| Çekim Gücü | 2,000 Kgf |
| Ağırlık | 2,89 kg |
| Boyutlar | 268 × 76 × 305 |
| Batarya | B0905F08A50 |
| Voltaj | 18V |
| Ürün Kodu | F16-P2158 SOMUNLU PERÇİN TABANCASI |
| Perçin Ölçüsü | M3-M4-M5-M6-M8-M10 |
| Strok | 10 mm |
| Çekim Gücü | 2,000 Kgf |
| Ağırlık | 2,89 kg |
| Boyutlar | 268 × 76 × 305 |
| Batarya | B0905F08A50 |
| Voltaj | 18V |