| Ürün Kodu | FP400 PS SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.100 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,5 – 4 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 0,77 kg |
| Ürün Kodu | FP400 PS SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.100 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,5 – 4 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 0,77 kg |