| Ürün Kodu | FP600 P SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.100 d./dk. |
| Tork Aralığı | 2 – 6 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 230 mm |
| Net Ağırlık | 1,10 kg |
| Ürün Kodu | FP600 P SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.100 d./dk. |
| Tork Aralığı | 2 – 6 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 230 mm |
| Net Ağırlık | 1,10 kg |