| Ürün Kodu | CESL 824P Shut Off Elektrikli Tornavida |
| Çalışma Tipi | Push Start |
| Tork Aralığı | 0,29 – 1,86 Nm |
| Devir | 700 – 1000 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 245 mm |
| Çap | 36 |
| Ağırlık | 520 g |
| Güç kaynağı | BECT 820C |
Açıklama
• Hassas tork kontrolü, düşük tork reaksiyonu
• Sessiz, fırçasız DC motor, karbon tozu olmaması anlamına gelir — 3 yıl motor garantisi
• Kompakt gövde tasarımı olağanüstü manevra kabiliyeti ve operatör konforu sağlar
• Geleneksel fırça motorlarına göre daha az ısı oluşumu ve daha yüksek görev döngüsü kapasitesi
• İsteğe bağlı ESD güvenli muhafaza mevcuttur
• CE/RoHS uyumlu