| Ürün Kodu | ESL845 PM Shut Off Elektrikli Tornavida |
| Çalışma Tipi | Push Start |
| Tork Aralığı | 3 – 9 Nm |
| Devir | 600 – 800 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ |
| Uzunluk | 297 mm |
| Çap | 46,2 |
| Ağırlık | 1,25 kg |
| Güç kaynağı | BECT 840 HL |
Açıklama
• Temiz, güçlü 40V fırçasız motor teknolojisi
• 1/4” altıgen sürücü
• Yüksek hızlı versiyonlar mevcuttur
• Güvenilir, uzun kullanım ömrü
• Kol ve iterek çalıştırma versiyonları mevcuttur, ileri/geri düğmesi
• İsteğe bağlı ESD güvenli muhafaza mevcuttur
• CE/RoHS uyumlu