| Ürün Kodu | ESL865 Shut Off Elektrikli Tornavida |
| Çalışma Tipi | Levye Start |
| Tork Aralığı | 6 – 18 Nm |
| Devir | 250 – 350 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 297 mm |
| Çap | 46,2 |
| Ağırlık | 1,25 kg |
| Güç kaynağı | BECT 840 HL |
Açıklama
• Temiz, güçlü 40V fırçasız motor teknolojisi
• 1/4” altıgen sürücü
• Yüksek hızlı versiyonlar mevcuttur
• Güvenilir, uzun kullanım ömrü
• Kol ve iterek çalıştırma versiyonları mevcuttur, ileri/geri düğmesi
• İsteğe bağlı ESD güvenli muhafaza mevcuttur
• CE/RoHS uyumlu