| Ürün Kodu | PRO-3020 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 2.200 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,15 – 2 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 180 mm |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |
| Tork Hassasiyeti | +-%10 |
| Ürün Kodu | PRO-3020 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 2.200 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,15 – 2 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 180 mm |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |
| Tork Hassasiyeti | +-%10 |