| Ürün Kodu | HY-7026LF ESD ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Devir | 1500-1800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1,0 – 3,58 Nm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Çapı | 36 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 720 gr |
| Adaptör Güç Kaynağı | HY-26A-60W |
| Ürün Kodu | HY-7026LF ESD ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Devir | 1500-1800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1,0 – 3,58 Nm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Çapı | 36 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 720 gr |
| Adaptör Güç Kaynağı | HY-26A-60W |