| Ürün Kodu | HY-4026PF ESD ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Devir | 1700-2000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,3 – 1.73 Nm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Çapı | 36 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 520 gr |
| Adaptör Güç Kaynağı | HY-26A-60W |
| Ürün Kodu | HY-4026PF ESD ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Devir | 1700-2000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,3 – 1.73 Nm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Çapı | 36 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 520 gr |
| Adaptör Güç Kaynağı | HY-26A-60W |