| Ürün Kodu | HY-5026P ESD ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Devir | 700-1000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,5 – 2.55 Nm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Çapı | 36 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 520 gr |
| Adaptör Güç Kaynağı | HY-26A-60W |
| Ürün Kodu | HY-5026P ESD ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Devir | 700-1000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,5 – 2.55 Nm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Çapı | 36 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 520 gr |
| Adaptör Güç Kaynağı | HY-26A-60W |