| Ürün Kodu | HC-2204 HAVALI KALAFAT ÇEKİCİ |
| Darbe Sayısı | 1.800 d./dk. |
| Piston Strok | 78 mm |
| Piston Çapı | 10,20 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,40 kg |
| Uzunluk | 211 mm |
| Ürün Kodu | HC-2204 HAVALI KALAFAT ÇEKİCİ |
| Darbe Sayısı | 1.800 d./dk. |
| Piston Strok | 78 mm |
| Piston Çapı | 10,20 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,40 kg |
| Uzunluk | 211 mm |