| Ürün Kodu | HS-3415N SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.600 rpm |
| Tork Aralığı | 3 – 10 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 500 lt/dk |
| Net Ağırlık | 2,41 kg |
| Ürün Kodu | HS-3415N SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.600 rpm |
| Tork Aralığı | 3 – 10 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 500 lt/dk |
| Net Ağırlık | 2,41 kg |