| Ürün Kodu | HT-130M HAVALI ENDÜSTRİYEL KALIPÇI TAŞLAMA |
| Devir | 30.000 r.p.m. |
| Pens Çapı | 3 mm |
| Gürültü Seviyesi | 62 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 280 mm |
| Net Ağırlık | 0,50 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ürün Kodu | HT-130M HAVALI ENDÜSTRİYEL KALIPÇI TAŞLAMA |
| Devir | 30.000 r.p.m. |
| Pens Çapı | 3 mm |
| Gürültü Seviyesi | 62 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 280 mm |
| Net Ağırlık | 0,50 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |