| Ürün Kodu | HY-1020 5 EKSENLİ AKROBAT KOL |
| Eksen | 5 Eksen |
| Yükseklik | 750 mm |
| Uzunluk | 100 mm |
| Max.Tork | 25 Nm |
| Çalışma Alanı | 30 * 762 mm |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Çapı | 33 mm |
| Ürün Kodu | HY-1020 5 EKSENLİ AKROBAT KOL |
| Eksen | 5 Eksen |
| Yükseklik | 750 mm |
| Uzunluk | 100 mm |
| Max.Tork | 25 Nm |
| Çalışma Alanı | 30 * 762 mm |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Çapı | 33 mm |