| Ürün Kodu | HY-2PS HAVALI TORK KONTROLLÜ TORNAVİDA |
| Devir | 1,200 r.p.m |
| Tork Aralığı | 0,5 – 2,0 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 235 mm |
| Net Ağırlık | 0,60 kg |
| Tork Hassasiyeti | + – % 8 |
| Ürün Kodu | HY-2PS HAVALI TORK KONTROLLÜ TORNAVİDA |
| Devir | 1,200 r.p.m |
| Tork Aralığı | 0,5 – 2,0 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 235 mm |
| Net Ağırlık | 0,60 kg |
| Tork Hassasiyeti | + – % 8 |