| Ürün Kodu | HY-4009 HAVALI KLAVUZ ÇEKME MAKİNESİ |
| Kapasite | M3 – M12 |
| Devir ( İleri – Geri ) | 700 d./dk. – 1,400 d./dk |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,58 kg |
| Uzunluk | 255 mm |
| Ürün Kodu | HY-4009 HAVALI KLAVUZ ÇEKME MAKİNESİ |
| Kapasite | M3 – M12 |
| Devir ( İleri – Geri ) | 700 d./dk. – 1,400 d./dk |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,58 kg |
| Uzunluk | 255 mm |