| Ürün Kodu | HY-4501 HAVALI KULAKLI KELEPÇE PENSESİ |
| Strok | 20 mm |
| Uzunluk | 209 mm |
| Gürültü Seviyesi | 62 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 0,50 kg |
| Ürün Kodu | HY-4501 HAVALI KULAKLI KELEPÇE PENSESİ |
| Strok | 20 mm |
| Uzunluk | 209 mm |
| Gürültü Seviyesi | 62 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 0,50 kg |