| Ürün Kodu | HY-4614 DARBELİ SIKICI |
| Devir | 2,700 d./dk. |
| Tork | 50 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 70 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 225 mm |
| Net Ağırlık | 1,13 kg |
| Ürün Kodu | HY-4614 DARBELİ SIKICI |
| Devir | 2,700 d./dk. |
| Tork | 50 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 70 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 225 mm |
| Net Ağırlık | 1,13 kg |