| Ürün Kodu | HY-5462 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 8.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 407 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 227 mm |
| Net Ağırlık | 1,30 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |
| Ürün Kodu | HY-5462 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 8.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 407 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 227 mm |
| Net Ağırlık | 1,30 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |