| Ürün Kodu | HY-E0922 POP PERÇİN TABANCASI 5mm Çelik perçin |
| Perçin Çapı | 2,4 – 3,4 – 4,8 mm |
| Çekme Kapasitesi | 2,000 Kg |
| Strok Uzunlığu | 20 mm |
| Çene Sayısı | 3 Adet |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,70 kg |
| Ürün Kodu | HY-E0922 POP PERÇİN TABANCASI 5mm Çelik perçin |
| Perçin Çapı | 2,4 – 3,4 – 4,8 mm |
| Çekme Kapasitesi | 2,000 Kg |
| Strok Uzunlığu | 20 mm |
| Çene Sayısı | 3 Adet |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,70 kg |