| Ürün Kodu | HY-5008 SOMUNLU PERÇİN TABANCASI |
| Perçin Çapı | M16 |
| Max. Kuvvet | 2.200 kg |
| Strok | 26 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hortum Çapı | 12 mm |
| Ağırlık | 2,20 kg |
| Ürün Kodu | HY-5008 SOMUNLU PERÇİN TABANCASI |
| Perçin Çapı | M16 |
| Max. Kuvvet | 2.200 kg |
| Strok | 26 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hortum Çapı | 12 mm |
| Ağırlık | 2,20 kg |