| Ürün Kodu | OTOMASYON TİPİ VİDA BESLEME |
| Vida Boyutu | M4.0 |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Kapasite | Vida boyutuna göre 1200-10000 Adet |
| Yeterlilik | 60-90 Adet/Dakika |
| Güç | 12W |
| Gerilim | 110-220V |
| Ağırlık | 2,3 kg |
| Ürün Kodu | OTOMASYON TİPİ VİDA BESLEME |
| Vida Boyutu | M4.0 |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Kapasite | Vida boyutuna göre 1200-10000 Adet |
| Yeterlilik | 60-90 Adet/Dakika |
| Güç | 12W |
| Gerilim | 110-220V |
| Ağırlık | 2,3 kg |