| Ürün Kodu | A10-K0120 AÇIK AĞIZLI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 230 rpm |
| Tork Aralığı | 6 – 15 Nm |
| Uç (mm) | 7…17 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 413 mm |
| Net Ağırlık | 1,67 kg |
| Ürün Kodu | A10-K0120 AÇIK AĞIZLI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 230 rpm |
| Tork Aralığı | 6 – 15 Nm |
| Uç (mm) | 7…17 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 413 mm |
| Net Ağırlık | 1,67 kg |