| Ürün Kodu | TR-5601-40 AÇIK AĞIZLI HAVALI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 330 r.p.m |
| Tork Aralığı | 4 – 17 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 422 mm |
| Net Ağırlık | 2,00 kg |
| Uç | 12,13,14,15,16 |
| Ürün Kodu | TR-5601-40 AÇIK AĞIZLI HAVALI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 330 r.p.m |
| Tork Aralığı | 4 – 17 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 422 mm |
| Net Ağırlık | 2,00 kg |
| Uç | 12,13,14,15,16 |