| Ürün Kodu | A01-R36T60 AÇIK AĞIZLI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 360 rpm |
| Tork Aralığı | 45 – 60 Nm |
| Uç (mm) | 19-20-21-22-23-24 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | A(58,5 mm) B(50,5 mm) |
| Net Ağırlık | 2,53 kg |
| Ürün Kodu | A01-R36T60 AÇIK AĞIZLI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 360 rpm |
| Tork Aralığı | 45 – 60 Nm |
| Uç (mm) | 19-20-21-22-23-24 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | A(58,5 mm) B(50,5 mm) |
| Net Ağırlık | 2,53 kg |