| Ürün Kodu | A10-K0121 AÇIK AĞIZLI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 150 rpm |
| Tork Aralığı | 8 – 19 Nm |
| Uç (mm) | 17…24 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 438 mm |
| Net Ağırlık | 1,84 kg |
| Ürün Kodu | A10-K0121 AÇIK AĞIZLI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 150 rpm |
| Tork Aralığı | 8 – 19 Nm |
| Uç (mm) | 17…24 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 438 mm |
| Net Ağırlık | 1,84 kg |