| Ürün Kodu | TR-5601-58 AÇIK AĞIZLI HAVALI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 230 r.p.m |
| Tork Aralığı | 6 – 25 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 440 mm |
| Net Ağırlık | 2,20 kg |
| Tork Hassasiyeti | + – % 8 |
| Ürün Kodu | TR-5601-58 AÇIK AĞIZLI HAVALI BORU REKORU SIKMA TABANCASI |
| Devir | 230 r.p.m |
| Tork Aralığı | 6 – 25 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 440 mm |
| Net Ağırlık | 2,20 kg |
| Tork Hassasiyeti | + – % 8 |