| Ürün Kodu | A10-L8810 HAVALI SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 8.500 rpm |
| Tork Aralığı | 1.800 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 1,65 kg |
| Uzunluk | 179 mm |
| Ürün Kodu | A10-L8810 HAVALI SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 8.500 rpm |
| Tork Aralığı | 1.800 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 1,65 kg |
| Uzunluk | 179 mm |